سخن رئیس مرکز

مفتخریم که با مهر در خدمت شما هستیم

 

 

 

مرکز تخصصی جراحی های چشم مهر

مهر از نگاه آمار

2500

متوسط تعداد بیماران مراجعه کننده در سال

40000

تعداد عمل های جراحی لیزیک انجام شده در مرکز

1500

متوسط تعداد بیماران VIP بستری شده

87904

متوسط تعداد مراجعین و استفاده کنندگان از خدمات

Image description

درباره ما

مرکز چشم پزشکی مهر یکی از اولین مراکز جراحی های تخصصی و فوق تخصصی چشم در ایران است که در سال ۱۳۶۹ با بهره گیری از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات چشم پزشکی روز دنیا در تبریز شروع به فعالیت نموده است. در دهه اخیر که فناوری های تشخیص و جراحی در چشم پزشکی به کمک فناوری های رایانه ای و لیزری تغییرات فرآوانی به خود دیده، این مرکز نیز همواره خود را به اخرین تجهیزات تشخیصی و درمانی چشم پزشکی مجهز نموده است.

مرکز جراحی چشم مهر

این مرکز با تجهیز یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین دشتگاه های تصویر برداری شبکیه چشم (SPECTRALIS HRA + OCT) که ساخت شرکت HEIDELBERG ENGINEERING آلمان می باشد امکان تصویربرداری از نقاط مختلف شبکیه چشم را امکان پذیر نمود. تا در جهت تشخیص، پیشگیری و درمان انواع بیماریهای چشمی برای پزشکان محترم گامی موثر برداشته شود.

همچنین مرکز چشم پزشکی مهر به دستگاه های پیشرفته لیزیک که در اصلاح عیوب انکساری چشم(نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم) به کار می روند مجهز بوده و همواره با تجهیز به آخرین فناوری ها، در ارائه بهترین خدمات پیشتاز می باشد.

از دیگر خدمات این مرکز به ویزیت سرپائی بیماران در درمانگاه تخصصی چشم و انجام کلیه اعمال جراحی مرتبط با استفاده از تجهیزات پیشرفته توسط متخصصین محترم اشاره نمود.

پزشکان و کادر مجرب

این مرکز دارای 25 پزشک و 15 نفر کادر اجرایی و عملیاتی با مدارک فوق لیسانس در رشته های مختلف می باشد

تجهیزات پیشرفته و جهانی

پیشرفته ترین و جدیدترین تجهیزات جراحی و مراقبت چشم در این مرکز تهیه شده و مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد.

طرف قرارداد با طیف وسیعی از بیمه ها

مرکز با تمامی بیمه های رسمی کشور دارای قرارداد می باشد و به تمامی بیمه شدگان محترم سرویس ارائه می نماید.

ارائه تمامی خدمات درمانی در یک محل

تمامی خدمات جراحی، ویزیت و زیبایی در این مرکز به صورت تجمیع شده و در یک ساختمان واحد برای ارائه خدمت به مراجعین گرامی می باشند.